اشنفتم-1024x683 بسته خبری به سبک آبپا : اِشنُفتُم که ...

مطالب قسمت اشنفتم ٬ مطالب حرف های در گوشی هست ٬ که سایت آبپا این مطالب را نه تایید نه تکذیب می کند.

اِشنُفتُم که : 

انشعاب غیر مجاز یکی از اهالی روستای حسین آباد از آب دانشگاه پیام نور،قبض آبی به مبلغ شش میلیون تومان روی دست دانشگاه گذاشته است.

اِشنُفتُم که :

در حالی که دانش آموختگان کارشناسی ارشد و بالاتر به تعداد مورد نیاز در فراشبند وجود دارد، دانشگاه پیام نور فراشبند تدریس تعدادی از واحدهای خود را به مدرسین غیر بومی از قیر و کازرون واگذار کرده است که حتما باید دلیل خاصی داشته باشد که با حساب و کتاب ما همخوانی ندارد.

اِشنُفتُم که :

دانشگاه آزاد فراشبند ده سال پس از راه اندازی و به علت ضعف مسولین دانشگاه ،فاقد یک سانتیمتر مربع فضای آموزشی است. این در حالی است که دانشگاه در ساختمان استیجاری آموزش و پرورش جا خوش کرده که پس از چند سال با ضرب الاجل رییس آموزش و پرورش ، دانشگاه آزاد از اول شهریور باید به فکر مکان استیجاری جدیدی برای خود باشد. تا شاید چند ده سال دیگر کلنگی برای این واحد آموزشی بر زمین بخورد. شاید!!!
البته از دانشگاهی که چند وقت است رئیس نداره بعید هم نیست که بزودی رخت اقامت از فراشبند برکند.

اِشنُفتُم که :

از شهرستان فراشبند تا کنون سه الی چهار نفر قصد محک زدن خود در انتخابات مجلس پیش رو را دارند که نشان از توانمندی وباورمندی آنها دارد.اما اینکه چقدر آمادگی دارند در راستای تحقق اهداف و آرمان هایشان که توسعه شهرستان فراشبند را نیز در بر میگیردبا بلوغ فکری و ایثارگری سیاسی در جهت جلوگیری از پراکندگی آرا ائتلاف نمایند به گذشت زمان نیاز است.

اِشنُفتُم که :

پس از یکسال از کلنگ زنی پمپ بنزین جدید و گذشت سه چهار ماه از کلنگ زنی نیروگاه برق و استخر ورزشی توسط بخش خصوصی،تاکنون شاهد شروع فعالیت های اجرایی این سه طرح نیستیم.
امید است که فاز طراحی این طرح ها زمان بر شده باشد و مشکلاتی از قبیل عدم تامین مالی این پروژه ها و غیره درمیان نباشد.

اِشنُفتُم که :

اصولگرایان در حال رایزنی با نماینده سابق برای انصراف ایشان از نامزدی مجدد در انتخابات مجلس هستند.
شاید قصد دارند گزینه رای آور جدیدی را رونمایی کنند.

اِشنُفتُم که :

نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی در تدارک برگزاری جلسه ای با اصولگرایان شهرستان فراشبند می باشد.
گویا تقاضای مشابهی نیز ایشان از اصلاح طلبان فراشبند داشته اند که به دلایلی مانند وحدت رویه اصلاح طلبان سه شهرستان حوزه انتخابیه در مواجهه با نامزدهای انتخاباتی تاکنون بی پاسخ مانده است.

اِشنُفتُم که :

عده محدودی قبل از آنکه آبنمای موزیکال فلکه شهرداری افتتاح شود بر طبل مخالفت با این آبنمای موزیکال کوبیده اند.
اینکه انتقاداتی به بعضی کارهای شهرداری وارد است شکی نیست اما کارهای خوب شهردار پرتلاش را نادیده گرفتن و علم مخالفت بلندکردن از انصاف بدور است
لابد حال و روز دوسال پیش شهر را فراموش کرده اند.

اِشنُفتُم که :

بعد از اینکه در دوره شهردار سابق جاده دوبانده از دوراهی امام زاده شهید تا ورودی شهر را به غلط “بولوار معلم”نام گذاری کردند بعد از تغییرات شورا و شهردار هنوز در دستور کار شهردار فعلی جهت اصلاح و انتخاب نام مناسب برای این اتوبان قرار نگرفته است.