ad

مطالب مشابه

54 Comments

 1. 1

  اسمان

  باعث خوشحالیه که بالاخره این یخ مردم داره اب میشه.باید تو همه زمینه ها اینطوری بود اگه دیدار با امام جمعه هم کار سازنبود از پا نشینید و حقتونو بگیرید.اشک کباب باعث طغیان اتش است….
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 1.1

   مریم

   آسمان کجایی دلم سیت تنگه
   ۰   ۰
   پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  سلام .حالا فک کردین غیر بومیا رو اخراج کردن یا نذاشتن بیاد شما رومیذارن .همون بومیای رومیذارن که آشنای خودشون هستن نه منو تویی که آشنا نداریم و فقط تو کاریابیشون ثبت نام کردیم …..
  ۰  ۰
  پاسخ
 3. 3

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  با عرض سلام خدمت جوانان جویای کار :
  به اطلاع تمام شما جوانان میرسانم که نیروهایی که در فاز دوم پالایشگاه بکارگمارده شده اند تماما طبق اولویت ثبت نامی وتخصص وسابقه کار خدمتی در آن بخش معرفی شده اند وپس از تست گرفتن توسط کارشناس خود شرکت کی سون مورد قبول واقع شده اند . وبا توجه به حضور اینجانب وآقای مزارعی در گرفتن تست در آن روز تا جایی که ما دیدیم وشندیدیم سئوالاتی که توسط کارشناس می شد تماما تخصصی بود وقبول شدن افراد هیچگونه ربطی به ما نداشته است و شرکت هرکس که تخصص مورد نیاز را داشته است بکار گرفته ودر جواب جناب ناشناس که ایمان خود را به یک متن میفروشید اگر یک نفر را طی این چند سال پیدا کردید که آشنای بنده ویا سرپرست محترم اداره کار باشد شما حق دارید چنین حرفهایی بزنید .تا وقتی که هیچگونه علم واطلاعی ندارید حق گردن خودتان نکنید که در اون دنیا باید جوایگو عمل خود باشید .ودر جواب نویسنده متن اینکه ای کاش کسانی که را در تست شرکت کرده بودند هم را می دید ونظر شون را در مورد مصاحبه می گرفتید ویا جز کسانی بودند که در جلسه با امام جمعه محترم که شما شرکت کرده بودید حضور داشتند تا خودشان حرف بزنند ودر مورد تست گرفته شده ویا فردی که که بکار گمارده شده نظر دهند .باتشکر
  ۰  ۰
  پاسخ
 4. 4

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  درپایان من خودم هم با بکارگماری نیروی بومی صدر صد موافقم ولی یک مسئله که وجود دارد اینکه خودتان هم میدونید تحصیل کرده های ما هیچ کدومشون تخصص وتجربه کاری ندارند یه کم زحمت به خودشون نمی دن این سالهای که بیکارن تو شهر های مجاور برن سرکار تا تجربه کسب کنند تا در بگماری در شهر خودمان هیچگونه مشکلی نداشته باشند .
  ۰  ۰
  پاسخ
 5. 5

  یه همشهری

  حرف شما صحیح آقای نکوئی ولی بالاخره این جوانان باید از یه جائی شروع کنند،بالاخره هستن شغل هایی که به افراد بدون سابقه میشه داد تا بتونن تجربه کسب کنند،واسه پست های دیگه هم میشه بخدا از همین جوانان جویای کار استفاده کرد.
  ۰  ۰
  پاسخ
 6. 6

  سلام

  آقای فرید نکویی حقیقت تلخ است.تلخ است بخدا قبول کن…………………………………………….
  ۰  ۰
  پاسخ
 7. 7

  2050

  باتشکر
  من می گوییم که حق با نیروهای بومی است باید شروع بکار کنند که سابقه ی کارپیداکنند بیکار بودن نمشود سابقه
  ۰  ۰
  پاسخ
 8. 8

  مهدی یگانه

  با سلام خدمت تمامی همشهری های عزیز

  با توجه به همکاری با شرکت کیسون در فاز ۱۲ پارس جنوبی و همچنین در زمان انجام عملیات خاکی (تسطیح) در شروع به کار طرح توسعه پالایشگاه فراشبند و شرکتهایی که در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی را در رزومه کاری ام را دارم . بر حسب تجربه احساس می کنم باید تمامی دوستان و مسئولین یک مطلب بسیار مهم را توجه داشته باشندو آن بحث ((آموزش)) است. بهتر می بود! که فیلدهای کاری مورد نیاز در روند شروع تا اختتام و راه اندازی پالایشگاه توسط اداره کار و موسسه های ذیربط شناسایی و زمینه ای فراهم می شد تا نیروی کار بومی آموزش های لازم را کسب تا از توان نیروی انسانی منطقه استفاده می شد.در نهایت پیشنهاد می گردد،با توجه به اینکه افراد تحصیلکرده و دارای تخصص و تجربه در شهرستان کم نیستند از آنها در آموزش افراد جوان و جویای کار استفاده شود.
  ۰  ۰
  پاسخ
 9. 9

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  جناب آقای یه همشهری مطمئن باشید گه تمام نیروهایی که مورد نیاز باشد چه باسابقه وبا بدون سابقه با پیگیری هایی که انجام داده ایم انشاءالله با یاری جوانان جویای کار وبا کمی صبر وتحمل همگی از فراشبند گرفته وبکار گمارده می شوند .باتشکر
  ۰  ۰
  پاسخ
 10. 10

  پالیزدان

  با سلام
  درسته که بعضی مصاحبه ها فرمالیته اس و بعضی تخصصی سوال میشه
  اما متاسفانه شنیده میشه که فلانی معرفی شده هست و باید بر سر کار بیاد
  ۰  ۰
  پاسخ
 11. 11

  برزگر

  امان از پارتی بازی..کی میخواد این پارتی بازی در مملکت ما به پایان برسه؟
  ۰  ۰
  پاسخ
 12. 12

  امیر

  جناب آقای فرید نکویی که مسئولیت خود را با آب و تاب بیان کرده اید. وجود موسسه کاریابی در شهر فراشبند بسیار ارزشمند و دارای اهمیت است ولی ای کاش یک فرد متخصص در راس این موسسه قرار داشت چرا که شما با تحصیلات پایین شایسته این جایگاه نیستید. بسیاری از دوستان جویای کار دانش آموخته کارشناسی ارشد و دکتری هستند و بیشتر آنها هم از دانشگاههای معتبر دولتی فارغ التحصیل شده اند و زیبنده نیست حضرتعالی آنها را گزینش و اولویت بندی کنید.پیشنهاد میکنم چند نفر از این افراد را جهت مشاور در کنار خود داشته باشید و امور کاریابی را به آنها بسپارید و خود در حاشیه فعالیت کنید هر جند بر خصوصی بودن موسسه واقف هستیم.
  ۰  ۰
  پاسخ
 13. 13

  پیدای پنهان...

  جناب اقای نکویی میشه بگید سوالات تخصصی چیه؟؟؟ به نظر شما اینکه پرسیده بشه نام و نام خانوادگی و مدرک تحصیلیت چیه سوال تخصصی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۰  ۰
  پاسخ
 14. 14

  همه چی آرومه...

  با نظر سلام موافقم حقیقت تلخ است….(پارتی شیرین است)
  ۰  ۰
  پاسخ
 15. 15

  پیدای پنهان...

  انروز که پشت پرده افشا گردد…

  سیمای گریم کرده رسوا گردد….

  تزویر و ریا نمایشی ننگین است…

  زشت است گرچه خوب اجرا گردد….

  (رءسای محترم)
  ۰  ۰
  پاسخ
 16. 16

  هادی

  آقای نکویی خدایی بگو تا مردم بدونن
  تو یکسال گذشته چند نفر رو اطلاع دارین که از طریق رابطه در پالایشگاه فراشبند یا معدن کوه سورمه فراشبند شاغل شدن؟
  خدا رو در نظر بگیر و واقعیت رو بگو
  با سپاس
  ۰  ۰
  پاسخ
 17. 17

  فراشبندی

  موقعی که آقای نکویی وبه قول خودش مسول کاریابی فراشبند!!!معتقد است تحصیل کرده های ما هیچ کدومشون تخصص و تجربه کاری ندارند ،پیشنهاد می کنم اول درب موسسه ایشون رو تخته کنند چون موسسه ای که یک نیرو نداره ،وجود نداشته باشه ، بهتره.
  و ضمنا آقای نکویی و مزارعی چه تخصصی دارند که می فرمایند جلو ما تست گرفتند و هیچ مشکلی وجود نداشت.
  ضمنا من کسانی رو سراغ دارم آقای نکویی و خانم رویین تن با رابطه فرستادن سر کار از جمله هر دو برادر خانم رویین تن
  به فرماندار محترم این موارد گفته شده است.
  ۰  ۰
  پاسخ
 18. 18

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  جناب آقای امیر که تحصیلات بنده را میخواین بدونید اینکه من دو تا لیسانس دارم یکیشون تربیت بدنی ویکی دیگه هم مدیریت در ضمن وقتی از چیزی اطلاع ندارید نظر یک طرفه ندهید .باتشکر فراوان اگر واقعا شما تحصیلات من را میخوایید بیان تا حضوری تقدیم کنم . فکر کنم شما سواد تون در حد زیر دیپلم هم نیست که اینجوری وبا افاده نظر می دهید . مرسی
  ۰  ۰
  پاسخ
 19. 19

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  جنا ب آقای هادی در پاسخ به شما اینکه نیروهایی که از ما خواستن چه کوه سورمه ،وچه فاز دوم طبق اولویت ثبت نامی وتخصص وهمچنین سابقه معرفی شده اند .و اینجانب هیچگونه اطلاعی ازاز اینکه شما میگید از طریق رابطه ندارم وشما خودتون میتونید برید تحقیق کنید .
  ۰  ۰
  پاسخ
 20. 20

  فراشبند

  دوستان و همشهریان گرامی سعی کنید با همدیگه توافق و تعامل داشته باشید. مسائلی که گذشته رو نمیشه تغییر داد. اما با همدلی و اتحاد میشه تلاش کرد که بخش زیادی از نیروها بومی جذب بشن. البته مسائل مختلفی رو هم باید در نظر داشت: بطور مثال یک شرکت خصوصی حتی با فشارهای سیاسی هم میتونه از نظر قانونی این حق رو برا خودش قائل باشه که نیروهایی رو حذب کنه که بهره وری شرکتش بالا بره. چون بدنبال سود خودشه. اما بنا به گفته متین اقای یگانه همشهریان گرامی میتونند دوره های مختلف مورد نیاز رو که معمولا شیراز هم برگزاری میشه بگذرونن و همچنین تعامل فرمانداری- امام جمعه و اداره کار با شرکت هایی از قبیل کیسون و دادن خدمات به اونا در ازای بکار گیری نیروی بومی کمک کنن گرهی از مشکلات مردم شهر باز بشه.
  هرچقدر بدور از تنش و با همدلی با همدیگه تلاش بشه میشه نیروهای بیشتری رو وارد پالایشگاه کرد.
  ۰  ۰
  پاسخ
 21. 21

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  در ادامه پاسخ به آقای امیر اینکه شما در حد تایید صلاحیت بند نیستید واداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان فارس بند ه را تایید کرده اند ومیتونید وآمار
  وارقام کاریابی نوید نشان دهنده موفق بودن این موسسه در استان می باشد .کاش کمی اطلاع داشتید تا ببینید من وآقای مزارعی بزرگوار چقدر برای استفاده کردن شرکتها در کارهای خود از جونان فراشبند اصراررداریم …
  اینم بدونید که ترس برادر مرگ است .کسی که با نام مستعار نظر می دهید شاید ترس داشته که اینجور نوشته ……………….
  ۰  ۰
  پاسخ
 22. 22

  فرید نکویی مسئول کاریابی فراشبند

  جناب آقای چراغی یه لطف کنید نظر هایی که از طرف من تو سایتتون گذاشته شده را پاک کنید تا بیشتر از این کسانی که اطلاع از سواد من ندارند به خودشون اجازه ندن چنین توهینی هایی بکنند مرسی
  ۰  ۰
  پاسخ
 23. 23

  آرش

  با سلام .من حرفهای آقای فرید نکویی را کاملا تائید میکنم.وآقای امیر که بدون اطلاع نظر میدید شماباآقای نکویی هم صحبت شدیدببیندسوادش در چه حدهست. دوتا لیسانس داره و هرچی هم که باشه خیلی از قانون کار و کاریابی سر درمیاره پس لطفا الکی نظر ندید…..با تشکر
  ۰  ۰
  پاسخ
 24. 24

  مهدی یگانه

  جناب نکویی عزیز

  از اینکه یک مسئول همیشه در معرض اتهام باشد بر کسی پوشیده نیست . پس باید شما به عنوان یک نماینده سعی در کنترل احساسات نموده و به رسالت شهروندی خود به عنوان یک عضو از خانواده محروم فراشبند تلاش نمایید بدون شک عزیزانی که انگشت اتهام به طرف مسئولین دراز نموده خدای ناکرده از روی غرض شخصی امیداواریم که نباشد.

  در آخر شاید شعر دوران دبستان بهترین شعار برای بهتر زیستن است!!

  دست در دست دهیم به مهر مهین خویش را کنیم آباد.
  ۰  ۰
  پاسخ
 25. 25

  آرش

  شاید مسئول کاریابی هرکس دیگری بود به اندازه آقای فرید نکویی فکر جوانان نبود.هرچندخصوصی هست وکسی به فکرش خطور هم نمی کرد که چنین موسسه ای در فراشبند راه اندازی کند .اگر این موسسه نبود مثل قبل باید درکاریابی فیروزآباد ثبت نام می کردید تاحقتون ضایع میشد .پس قدر دان باشیم و با همکاری یکدیگر به فکربیکاری باشیم………..
  ۰  ۰
  پاسخ
 26. 26

  ناشناس

  با سلام خدمت دوستان گرامی- علی الخصوص آقای نکویی
  بنده شخصا شما و تلاش های شمارو برای بومی گزینی و اینکه افرادی انتخاب بشن که از خود فراشبند باشن دیدم و مطمئنم تعصب و حمایت شما نسبت به فراشبند از دوستان دیگه بیشتر نباشه مطمئنا کمتر نیست. دوستان گرامی باید به این نکته توجه کنیم که آرمانگرا نباشیم. سالها مردم فراشبند حق و حقوقشون رو نمیشناختن و الان با گسترش رسانه ها و رشد آگاهی مردم این وضعیت داره تغییر میکنه. اما باید بدور از احساسات و با اتحاد اینکار رو انجام داد. از یکطرف دوستانی که این حق رو برای خودشون قائل هستند که میبایست در فراشبد بکار گیری بشن سعی کنند حداقل رزومه شون رو قوی کنن. البته بنده هم به این نکته واقف هستم که میبایست از یجا بلاخره شروع کرد. بنابراین حداقل دوره های اموزشی رو بگذرونن. اطلاعات خودشون در کار رو افزایش بدن و از طرف دیگه رسانه هایی از قبیل ابپا باید بشن چشم هوشیار مردم. و همچنین بنگاه کاریابی اداره کار و فرمانداری باید تا میتونن با دعوت از مسئولان بلندپایه شرکت ها و پالایشگاه همکاری با اونها داشته باشن تا بومی گزینی بهتر بتونه انجام بگیره. انتظار اینکه از فردا همه بشن بومی انتظار منطقی ئی نیست اما میشه با اتحاد خواسته های حداکثری رو بدست اورد.
  درپایان بایستی گفته بشه که رسانه عمومی نباید بشه مکان برچسب زنی و اتهام و این بدور از انسانیت و اخلاقه.
  از نکات ارزشمندی که جناب اقای یگانه هم یاداوری کردن استفاده کنیم. کم نیستند افرادی که بجای اتهام و دعوا سعی در ارائه راه حل دارند.
  با احترام
  ۰  ۰
  پاسخ
 27. 27

  اسمان

  اقای نکویی اولا نام مستعار دلیلی بر داشتن یا نداشتن شجاعت نیس.شما جوابه مردمو بدین چه با مستعار چه بدون مستعار.دوما صبور باشید و به مردم جواب بدید نه بخوایید که نظرتونو پاک کنن که این کامنتتون در شان شما نیست.نکویی بزرگوار معدن سرمه مال ما بوده و هست ولی چرا بعد از این همه مدت الان ما فهمیدیم که سرمه رو داریم؟چون مسولین قبل هاپولی میکردنو از فیروزابادو قیرو اینورو اونو میبردن سر کار.الان فرماندار جلو این کارو گرفته.پلایشگاه ما داره دست کیا اداره میشه؟یعنی ما تخصص نداریمو هرچی بچه شیرازو اینورو اونوریه متخصصه؟خدایا ما را شیرازی بگردان.اقا جان هرکی داره کار میکنه تو پالایشگاه از فراشبندیا یا ابدارچیه یا چمن اب میده.نکویی عزیز این حقو به مردم بده که شاکی باشند .یا شما یا فرماندار یا هر کسی که دستی توی کار داره در حق مردم اجحاف کرده.توجه کنید گفتم یا شما……چون به قطع نمیشه سخن گفت.چرا زود از کوره درمیری؟قربونت برم شما که کارت پاکه با حوصله جوابه مردمو بده.از مردم شریفه شهرمم خواهش دارم حقیو که میشه
  ۰  ۰
  پاسخ
 28. 28

  اسمان

  گرفت به اون دنیا و خ ا حواله نکنید.وایسید حقتونو بگیرین.مردم حقشونو میخوان شاید مسول مرتبط یا راهشو بلد نباشن ولی این هجوم علیه نکویب از جگر سوختشونه نه اینکه شما مقصر صددرصدی.در پایانم از اقای نکویی میخوام از جواب دادن شونه خالی نکنه وگرنه عدم صلاحیتشو تایید خواهد کرد.
  ابپا جان چرا وقتی نظرا طولانی میشه گزینه ارسال میره؟مجبور میشه ادم تو ۲تا کامنت نظرشو بگه
  ۰  ۰
  پاسخ
 29. 29

  امير

  چرا نظر من تایید نشد حتما بر خلاف مصالح شما و شخص فرید نکویی بوده.باعث تاسف هست.
  ۰  ۰
  پاسخ
 30. 30

  نيما

  خیلی جالبه….روزی که نماینده شرکت کی سون داشت برا نفر ایمنی تست میکرفت۵۰نفر معرفی شده بودند که آقای رشیدی که الان مشغول کار هستند طبق لیستی که اسم حاضرین و معرفی شدکان کاریابی نکویی واداره کاربوده آقای رشیدی نفر۱۴بوده ودر اون روز ،نماینده کی سون فقط موفق شد از۱۳نفر تست بکیره،خیلی جالبه…….واکه قرار باشه هر نفر دیکه بخاد بیاد ودر منطقه ما مشغول بکار بشه واکر بنا به نظر شما از لحاظ تخصص،باشه کی به کیه ….خوب آکهی بدین تو تمام کشور شاید متخصصتر هم بیدا بشه….جالبه نه?
  ۰  ۰
  پاسخ
 31. 31

  محمدی

  من فکر میکنم این کارشناس ایمنی که جدیدا به کار گرفته شده
  اقای گورکانی نظر لطف بهش داشته
  .
  آقا چه دلیلی داره آقای گورکانی رییس حراست پالایشگاه باشه؟

  آقای فریدونی به داد مردم فراشبند برسید
  ۰  ۰
  پاسخ
 32. 32

  فراشبندی

  اخوی
  گورکانی رو خود فریدونی چپونده تو فاز دو
  ۰  ۰
  پاسخ
 33. 33

  پارسا

  من از آقای نکویی تعجب میکنم
  صد در صد بیش از بیست نفر از این سی یا چهل نفر که برا آزمون ایمنی رفتن سعی کردن از یه جایی آشنا پیدا کنن تا سفارششون رو بکنه
  بعد آقای نکویی خیلی راحت میگن ایشون آشنا هیچکی نیس
  حداقل یک چارم فراشبندی ها از اقوام یا آشنایان شما هستن ، حالا کاری ندارم کسی رو شما سفارش کردین یا مکردین
  ولی این جبهه گیری که در مقابل مردم کردین عجیبه که میگین اصلا بحث رابطه در استخدام ها مطرح نیس
  آقای نکویی مردم از شما به عنوان یک فراشبندی توقع بیشتری دارند .
  آرزوی موفقیت و دوراندیشی برای تمام دوستان و آقای نکویی
  ۰  ۰
  پاسخ
 34. 34

  کاکتوس

  اکثر این این مشکلات زیر سر اقای فریدونی نماینده هست. میدونید بیش از ۹۰ درصد نیروهای معدن سورمه که بیش از ۱۰۰ نفر هستن اهل فیروزاباد می باشند در صورتی که این معدن متعلق به فراشبنده.
  میدونید فریدونی اجازه نداده حتی یک نفر از ۲۰۰ نفر کارکنان کارخانه کربنات سدیم فیروزاباد از خارج از این شهرستان باشه ولی معدن سورمه فراشبند را متعلق به فیروزاباد میدونه.
  ۰  ۰
  پاسخ
 35. 35

  rashidi

  سلام بر اقای پورزارعی فرماندار محترم فراشبند
  بعنوان یک شهروند از شما درخواست دارم در چنین مواردی به توانایی
  پاسخگویی نهاد ها و مسولین اداری و خصوصی توجه خاصی را مبذول نمایید
  پاسخگو بودن مسولان از اهداف امام برای انقلاب بود
  باشد که در چنین مواردی پاسخگو باشیم
  امیدوارم نظرم تایید بشه
  ۰  ۰
  پاسخ
 36. 36

  برزگر

  ضمن تایید همه حرفهای دوستان و تاکید به اینکه هر فردی باید رزومه قوی داشته باید یا اور شوم که بالاخره اگر قرار باشد که نیرویی را در هر جایی به کار بگیرند باید بعد از مراحل اولیه مصاحبه ای صورت بپذیرد و همه دوستان هم تا بحال در مصاحبه شرکت کرده اند و همه هم میدانند که در مصاحبه دادن ضعیف هستیم و بهانه ای است برای حذف ما به دست مصاحبه گران سفارش شده!!!
  چونکه مصاحبه دادن یک ترفند است و ربطی به تخصص افراد ندارد به عبارتی یک مهارت است و ما فراشبندیها در ان ناتوان هستیم(بی تعارف)
  من خودم (ارشد شیمی دانشگاه ازاد فیروزاباد هستم ترم اخر) و تا بحال ۳ جا برای مصاحبه رفتم و رد شدم یعنی نتونستم منظورم را به مصاحبه کننده بفهمانم به عبارتی بهانه دستش دادم که رد بشوم
  اگر قوی باشیم محال است حتی پارتی دارها هم بتوانند جایگزین ما شوند چون در مصاحبه تخصص از ما نمیخواهند
  پیشنهاد من اینه که در کلاسهای اموزشی مهارت
  ارتباطات و مصاحبه که جدیدا در جهاد دانشگاهی برگزار میشه و تقریبا هزینه خیلی کمی در حد ۶۰ یا ۷۰ هزار تومان داره شرکت کنید چون من شرکت کردم و مطمئنم در اولین جایی که بروم میتونم مصاحبه گرها را در هر حدی باشند بپیچونم و تاکتیکهایی را یاد گرفتم که اگر هم شاغل بشوم در ۳ سال یا ۴ سال اولیه ارتقا پیدا کنم.من نمیتونستم حتی حرف هم در جمع ۵ نفری بزنم ولی الان توان سخنرانی برای ۱۰۰۰ نفر را دارم.این خیلی مهمه دوستان و جدی بگیرید
  ۰  ۰
  پاسخ
 37. 37

  برزگر

  جهاد دانشگاهی فیروزاباد جدیدا این کلاس را برگزار کرده و هفته ای دو جلسه در ساعات مغرب تشکیل میشه و حدودا یک یا دو ماه طول میکشه .اگر دوستانی احساس میکنند که نیاز دارند شرکت کنند ما خیلی از مسئولانمان هم هستند که جهار کلام حرف حسابی بلد نیستند در جمع بزنند و این واقعا زشته..
  ۰  ۰
  پاسخ
 38. 38

  نوشادی

  دعواهای شخصی را خواهشا فراموش کنید تا ببینیم چه کاری میشود انجام داد اینکه همدیگر را تخریب کنیم کار درستی نیست. با برزگر هم موافقم که در مصاحبه ها ناتوان هستیم
  ۰  ۰
  پاسخ
 39. 39

  اسمان

  با احترام به نظر همه ولی اشتباه میکنید.پارتی پدره تخصص و فن رو در میاره.رییس میراث فرهنگی فراشبند از ادمایی هس که این حرفه بنده رو کاملا تایید میکنه.برید تحقیق کنید ببینید ایشون مدرکش چیه و چی بلده.
  ۰  ۰
  پاسخ
 40. 40

  فراشبند

  حرف های جناب برزگر صحیحه. منتها در زمانیکه شما در شرایط عادلانه قرار بگیری. یعنی توانایی در ارائه مهارت ها و قدرت سخنوری داشتن یا نداشتن زمانی معنا پیدا میکنه که مصاحبه گران ملاک “عدل” رو در نظر بگیرن. وگرنه شما بشو علامه دهر. به اندازه چرچیل هم سخنور باش به راحتی اب خوردن اگه نخوان بگیرن ردت میکنن. مساله در پالایشگاه فراشبند بحث سخنوری یا سخندانی نیست. ببخشید مگه مردم شهرهای دیگه از مریخ اومدن؟ مساله قدرت اعمال نفوذ مسئولان شهرستانه. باید بتونن حق و حقوق بومی ها رو بگیرن. این حق قانونیه مردمه و در قوانین استخدامی کشوری هم دیده شده. لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید. سخنوری بخش خیلی کوچیکی از موضوعه. موضوع اصلی اینه که پالایشگاه شده پر از شیرازی و نورابادی و کازرونی و یاسوجی. اما خود فراشبند ها جایی ندارن. باید این رویه تغییر کنه. مردم باید از نماینده- فرماندار و وزارت نفت به شدت پیگیر باشن.
  ۰  ۰
  پاسخ
 41. 41

  نوشادی

  به قول فراشبندی ها” عامو ”
  دوستی که با اسم فراشبند مطلب گذاشته خوب توجه نکرده که قدرت ارتباط گیری یعنی همان مخ زدن ,یعنی همان توانایی پارتی پیدا کردن ,یعنی همان چیزی که یک جوان باید داشته باشه یعنی همان قدرت مصاحبه دادن ,همان قدرت پیچوندن همان چیزی که ۹۹ درصد از مردم ندارند ..
  نعوذ بالله اگر بچه خدا هم باشه, که پارتی بالاتر از ان نیست باز هم اگر توانایی نداشته باشه کارش میلنگه ,چون تا پارتی پستش را از دست داد اینهم بدبخت میشه مثل همان کسانی که همه ما میشناسیم ولی اگر توانایی مخ زنی و ارتباط داشته باشه همه چیز حله ..
  چند نفر را توی همین فراشبند نام ببرم که بدون پارتی موفق شدن و فقط توانایی مخ زنی را داشتن و چند نفر ادم پارتی دار مدرک دار مثال بزنم که داره خیابونها را متر میکنه؟!!
  برای گرفتن پست ها و مسئولیت ها در همین شهرستان خودمون ,اگر قرار شد که مثلا به یک اصلاح طلب پست بدهند و ۱۰ کاندیدای اصلاح طلب برای فرماندار شدن باشه ,چه کسی فرماندار یا مسئول میشه ,جز اینه که فردی که بتونه مخ هیئت تصمیم گیرنده را بزنه یا اگر قرار شد عمو یا دایی کسی که خیلی هم خرش میره برای یکی از دو برادر زاده اش در یک خانواده,کاری انجام بده ,کدام برادر زاده موفق تره ؟جز اینه که برادر مخ زن؟
  پس یاتون نره که این توانایی خیلی خیلی مهمه و در جاهایی هم افراد پارتی دار را میشه دور زد.به همین راحتی که گفتم
  ۰  ۰
  پاسخ
 42. 42

  محمد

  دمتون گرم حدود نیم ساعتی نشستم و نظرات رو خوندم… کلی هم استفاده کردم…خدائیش خیلی باحال هستین
  ۰  ۰
  پاسخ
 43. 43

  اسمان

  نوشادی عزیز شما انگار نفستون جای گرم بلند میشه.فن مخ زنی نوکر پارتی هم نمیشه.اگه به قول شما ورق که برگشت پسته اون یارو پارتی داره رو هم ازش میگیرن اینو بدون که تا بخواد ورق برگرده طرف بارشو بسته.
  ۰  ۰
  پاسخ
 44. 44

  الف

  بررسی بشه تااینکه مشخص بشه رشیدی که رفته سرکاربومی هست یاغیربومی شک نکنید اگه غیربومی باشه یک نسبتی باآقای رشیدی بخشدارمرکزی فراشبند داره وبه واسطه سفارش ازطریق اداره کارمشغول شد پس پارتی بازی هم میشه
  ۰  ۰
  پاسخ
 45. 45

  آویزی

  سلام برهمه دوستداران وطنمون فراشبند
  دوستان حرف همتون درسته وآفرین بر این همه حوصله ای که بکار بردید.
  ولی بیایید یخمون را آب کنیم واگه یه ذره غیرت برامون مونده بریم واعتصاب کنیم جلوی پالایشگاه.ودادمون رو بزنیم نه یکبار ودوبار بلکه صدها بار نترسید. بالاخره یکی پیدا میشه بگه شما دردتون چیه
  یا علی
  ۰  ۰
  پاسخ
 46. 46

  اسمان

  اعتصاب باهاش موافقم ولی تنها راه حل نیس
  ۰  ۰
  پاسخ
 47. 47

  نوشين

  سلام…لطفا به دوستان خودتون…یا همشهریا….یا اون کسایی که بخاطر درآوردن یه لقمه نون آواره این شهر و اون شهر هستن….یااون دانشجویای که بخاطر کرفتن مدر ک ….همه جور عذابی رو تحل میکنن….یا اون جوانایی که به امید سرکار رفتن تو بالایشکاه……دارن خدمت سربازی میرن بکید…..همه بیان و از اینجا داد بزنن و اعتراض خودشونو برا این موضوع که حق ما رو بایمال نکنید…بخاطر منافع شخصی خودتون ….نون رو از سر….سفره مردم ندزدین …..بکید فراشبندیای با غیرت….بکید و رسوا کنید هرجه حق مردم خوره……آفرین بغیرتتان
  ۰  ۰
  پاسخ
 48. 48

  طاهر

  حالا چند هفته گذشته ٬ نتیجه جلسه با امام جمعه چی شد؟
  شخص رو برداشتن؟
  روندی اشتغالی صورت گرفته؟
  یا اینکه چقد امید هست که فرجی بشه؟
  ۰  ۰
  پاسخ
 49. 49

  علی

  تنها نیروی رسمی اداره کار غیر بومیه…دیگه چه توقعی از بقیه دارین….. تازه رشتش هم مرتبط با کارش نیست…تا اونجایی که ما میدونیم بازرس کار یا باید فارغ التحصیل یکی از رشته های مهندسی باشه یابهداشت حرفه ای خونده باشه…ایشون شیمی محض خوندن وفقط به دلیل اینکه باباشون جانباز و عضو اداره کار جهرم بودن اینجا استخدام شدن…مطمئن باشین تا یکساله دیگه انتقالش میدن جهرم یا قیر و تنها یه پست تو شهرمون اشغال میشه…. اداره کار خودش غیربومی جذب میکنه بعد توقع دارین از نیروی بومی حمایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۰  ۰
  پاسخ
 50. 50

  ??

  دوستان عزیزم سلام
  همه جا شده پارتی بازی این ثبتنامای کاریابی و….هم همش الکیه پارتی ک باشه سابقه کار و ….همش فرمالیته هس پس الکی سر خودتونودرد نیارید ک فایده نداره منچرساله کاریابی اقاآقای نکویی ثبتنام کردم ولی…
  ۰  ۰
  پاسخ
 51. 51

  غیر بومی

  سلام خدمت تمام مردم عزیز فراشبند
  اصرار بر بومی گزینی یعنی اصرار بر ورود افراد از یک مکان خاص حتی اگه تخصص مناسب رو هم نداشته باشه این یعنی اصرار بر فساد و عدم کارایی سیستم ها
  مطلب دیگر اینکه در همه شهرهای با توسعه بیشتر تلاش می کنند که غیر بومی ها رو به شهر خودشون بیارن تا اقتصاد اون شهر بهتر بچرخه و مردم اون شهر ثروتمند تر بشن
  اگه غیر بومی نباشه خونه ها به کی اجاره داده بشه؟؟؟؟
  مسافری برای شهر شما نیست؟
  کسی از شهر شما دیدن نمیکنه؟
  و…

  اگر اینجور باشه در بقیه شهر ها هم باید متخصصین شما رو از اونجا اخراج و بگن برید شهر خودتون

  بومی و غیر بومی مهم نیست لیاقت مهم است.
  این اصرار بر بومی گزینی واقعا کوته فکری است.
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 51.1

   آریو

   سلام بر دوست عزیز
   اولین نکته اینکه بیش از ۹۵ درصد غیر بومی ها بابت لیاقتشون به این شهر نمیان ، فقط از بابت پارتی هست
   دوم اینکه کسی نمیگه حتما صد در صد بومی باشند ، ما به دنبال همون سهمیه هفتاد درصد بومی هستیم
   مگر چمن آب دادن یا سرپرست کارگاه و … کار سختی هست ؟؟ همه این نیروها در فراشبند موجود هست
   در ضمن کوته بینی این هست که فکر کنیم نیروهای غیر بومی بابت لیاقتشون اومدن این شهر شاغل شدن ،،
   کوته بینی این هست که اختیارمون رو بدست افراد نالایق بسپاریم
   ۰   ۰
   پاسخ
   1. 51.1.1

    غیر بومی

    لطف کنید متن رو بازخوانی کنید!!
    گفتم اصرار بر بومی گزینی کوته فکریه!
    بومی گزینی در حد معقول کاملا خوبه و مشکلی نداره اما لیاقت رو فدای بومی گزینی کردن واقعا کوته فکریه!
    از جلسات برگزار شده در این زمینه و تجمع در فرمانداری بعضی چیزها عیان می شود که واقعا تاسف آور است.
    خود بنده رو گفتند اگه فلان جا قبول بشه میریزیم تو فرمانداری و این حرفا. که خدا خواست و ما قبول نشدیم و روسیاهی به زغال ماند!!!
    ۰    ۰
    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است