برگزاری نمایشگاه نقاشی با ۷۰ تابلو

400_IMG_117911 برپایی نمایشگاه نقاشی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین

به گزارش آبپا به نقل از  پرگون نگارخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قیروکارزین جهت ترویج آثار هنرمندان نقاش جوان شهرستان مبادرت به برگزاری نمایشگاه نقاشی با ۷۰ تابلو نفیس از هفت هنرمند نقاش نمود.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد، فرهمندپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین گفت: شهرستان ما در زمینه هنر از پتانسیل بالایی برخوردار است وآثار هنرمندان بومی می تواند نمایشگاه ها و نیز جشنواره های استانی و نیز کشوری را پشتیبانی کند و رقیب جدی سایر هنرمندان قرار گیرند.

وی حضور هنرمندان این شهرستان در جشنواره های مختلف و متعدد استان را دلیل بر این ادعا دانست و تصریح کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با چشم اندازی دو ساله با هدف ارتقاء هنری این شهرستان در استان و نیز کشور با فراهم آوردن بستری مناسب و نیزدعوت از اساتید برجسته استان و ارائه راهکارهای مناسب جهت جذب هنرمندان و برگزاری کلاسهای آموزشی مفید و پایه در اکثر رشته های هنری، قدمهای مثبت و محکمی را جهت نیل به اهداف مد نظر خود برداشته است.

لازم به ذکر است خانم الهام منصوری ،فرشته فاطمی،  شهره فتحی، خدیجه موسوی، مینا طاهری،مهسا میر قهاری، رخسار ابراهیمی وپونه فرهمندپور، هنرمندانی بودند که آثارشان را در سبکهای سیاه قلم مو،آب رنگ، پاستل گچی،سیاه قلم،رنگ روغن ومداد رنگ ارائه نمودند.

این نمایشگاه از ۲۴ مهر ماه تا یکم آبان جهت بازدید عموم دایر می باشد.