ad

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 1

  ALI.F

  سلام به بروبچه های آبپا،دست وپنجتون دردنکنه،معذرت می خوام که این موضوع رو خدمتتون عرض می کنم چرا جدیدا محافظه کارشدین و یه طرفه به قاضی می رین واجازه می دین یه عده آدمای ازخود و ازخویش راضی بیان نظراتی کذب گونه وفریبنده برای خواننگان محترم شما بذارن بعدش شما هم اون لینک رو که بزارین هیچ پست مورد نظرهم(تئاتر فراشبند در صداوسیما)پلمب نظر کنید،اون دنیا باید جواب بدین که گوش به حرف یه ادمی می دین که فعلا تنها حربه اش شده حدیث بازی،که خودش به هیچ اصول وحتی شعاری که میده پایبند نیست میگین نه چند تا نظرشون رو مرور کنید،دانا باشید می فهمید.
  بی نهایت ازشما سپاسگزارم.

  پاسخ
 2. 2

  ALI.F

  یادم رفت بگم کسی که فکر می کنه همه از مریدان وشاگردانشون بودن،هی شاگردم شاگردم می کنه مگه تو چند سالته بچه جون.درواقع باید بگه شگردم شگردم اینه…………….
  (بی نهایت معذرت می خوام که اومدم ت پیج قرآنی کامنت گذاشتم،بخدا قرآن و حرف حق وعده های خودشون رو دادن ما انسانها صبرمون کمه،مصداق آیه شریفه:وسیعلمو الذین………. ینقلبون)

  پاسخ
 3. 3

  بهنام بداغی بهلولی

  سلام
  (قرآن نوری است که خاموشی ندارد، چراغی است که درخشندگی آن زوال نپذیرد، دریایی است که ژرفای آن درک نشود، راهی است که رونده آن گمراه نگردد )
  باز هم سلام
  تا دیروز هم شاگردم بودی و هم دوستم ، ولی امروز فهمیدم که علاوه بر اینکه شاگرد باهوشی نبودی ، ادم فوق العاده ترسویی هم هستی ، چرا که هنوز جرات نمیکنی با اسم واقعی خودت اظهار نظر کنی و من از امروز به تو لقب با ارزش و گرانبهای ( دوست ) نخواهم داد ، چرا که انسان بزرگی به من آموخته که انسانهای ترسو ، نه تنها خود را به ورته نابودی می کشانند، بلکه خانواده و سرزمین و اطرافیانشان را هم نابود می کنند.
  در اینجا بد نیست به فرازی از نامه معروف مولایمان امام علی (ع) به مالک اشتر گریزی بزنم؛ آنجا که میفرمایند: “ای مالک ، ترسو را در مجلس شورای خویش راه مده که این شخص ضعیف ، هم خود می ترسد و هم پایه تصمیم و اراده اصحاب مشورت را سست می کند و از دوستی با دروغگو بپرهیز، که او به سراب ماند، دور را به تو نزدیک، و نزدیک را دور می نمایاند.

  پاسخ
 4. 4

  رضا

  ترسو کسی است که به هر ریسمانی چنگ می اندازد برای ایستان وتثبیت خویش،وگرنه تو خوب باش تا دیگران بیان سراغت نه بگرد بگو من خوبم اس تاد.

  پاسخ
 5. 5

  رضا

  آبپا نذار یه عده مزدور کامنتهایی که به ضرر رفیقشونه رو نزارن
  با این مش خطتتو دیگه نمیام.لطفا اون شاگردم و شاگردم هم بند میمونم من رو بزار،بزاز مردم مصداقی از شیطون رو بشناسن.

  پاسخ
 6. 6

  رضا

  آفرین.حالا شد.میگن وقتی شیطون بخواد یه بنده خدایی رو گول بزنه به هر لباس هرشکلی در میاد وهمه حرف و سخنش از خدا و قران و حدیث نبوی است،خواننده باید عاقل باشه،وگرنه کیه که هی تو در ومحل بگرده و بگه شاگردم و شاگردم …………….
  ادامه متن بدلیل الفاظ نامتعارف حذف گرددید
  دوستان گرامی ، این سایت مکانی است تا بتوانیم عملکرد یکدیگر را منصفانه نفد کنیم همراه با احترام به همدیگر
  لذا خواهشمند است از الفاظی در شان همدیگر استفاده کنیم

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است