فریدونی / جلسه در دو شهرستان و سفر به چین

3 اهم فعالیت های انجام شده آقای نماینده  در دهه اول مردادماه

۱ جلسه برنامه ریزی بودجه ۲% نفت و گاز شهرستان فیروزآباد

در این جلسه که با حضور نماینده محترم، فرماندار محترم و مسئولین ادارات انجام پذیرفت، آقای فریدونی اظهار داشت : مجموع اعتبارات نفت و گاز شهرستان در سال ۹۳ به نسبت سال های قبل جهش چشمگیری داشته است. لازم به ذکر است که در این جلسه اعتبارات و برنامه ریزی هایی در راستای مسائل فرهنگی، آب روستایی و شهری و نیز احداث جاده های روستایی و بین شهری، در نظر گرفته شد. در ضمن برای گسترش ورزش و توسعه کشاورزی برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم انجام پذیرفت.

۲ بازدید از کمربندی محور عسلویه (۰۶):

آقای مهندس فریدونی به اتفاق فرماندار محترم و مسئولین اداره راه و شهرسازی با حضور در محل احداث این محور ضمن بازدید از روند توسعه و احداث جاده، توصیه هایی برای تکمیل هر چه سریعتر این محور داشتند، که پیمانکار این پروژه از انجام عملیات آسفالت و تکمیل عملیات ساخت تا دو ماه آینده خبر دادند. در پایان نماینده محترم شهرستان از پایان ساخت قسمت هایی از محور کوار فیروزآباد در چند ماه آینده خبر دادند.

۳ جلسه برنامه ریزی بودجه ۲% نفت و گاز شهرستان فراشبند

در این جلسه که با حضور نماینده محترم، فرماندار فراشبند و مسئولین ادارات انجام پذیرفت. آقای فریدونی توصیه هایی به مسئولین ادارات در جهت برنامه ریزی و تلاش برای حل مشکلات مردم داشتند که در پایان اعتباراتی برای حل مشکلات آب راه کشاورزی و سایر قسمت ها در نظر گرفته شد که امید است با تخصیص به موقع بودجه روند توسعه شهرستان تسریع گردد.

۴- شرکت در مراسم ختم و گرامیداشت حضرت آیت اله شب زنده دار جهرمی در مسجد فاطمه الزهراء (س) شیراز

۵ دیدار با استاندار محترم فارس با حضور فرماندار شهرستان فیروزآباد آقای استوار و پیگیری جاده های اصلی شهرستان، مشکلات اعتباری ساختمان فرمانداری شهرستان و و مسائل اوقافی بخش میمند

۶ جلسه با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی فیروزآباد و بررسی مسائل و مشکلات آن واحد

۷ حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان فیروزآباد

۸ حضور در منزل شهید قاسمی در شهرستان فراشبند

۹ مأموریت یک هفته ای نماینده مجلس با تنی چند از اعضای کمسیون انرژی به کشور چین از دوشنبه ۱۴ مرداد لغایت ۱۹ مرداد با موضوع مبادلات و مراودات انرژی و اقتصاد و بازدید از صنایع انرژی آن کشور